5. Termostaty i regulatory pomieszczeniowe

Automatyka Siemens, to nie tylko zawory i siłowniki regulacyjne, ale także regulatory temperatury Siemens, umożliwiające utrzymanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, szpitalach, hotelach jak i domkach jednorodzinnych.

Mają zastosowanie w układach:
- ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, sufitowego,
- chłodzenia sufitowego,
- klimakonwektorów 2 i 4-rurowych z wentylatorami 1 i 3 biegowymi oraz 0…10V,
- kotłowych, z pompą ciepła,
- przygotowania ciepłej wody użytkowej.


Do wyboru mamy, nie tylko tradycyjne regulatory temperatury Siemens bez wyświetlacza jak RAA11, RAB31 montowanych na ścianie, ale i te o bardziej nowoczesnym dizajnie jak np. RDF600 montowanych bezpośrednio w okrągłych puszkach elektrycznych.

Szeroka gama automatyki siemens umożliwi nam dobranie regulatora do prostych układów kotłowych (RAA31, RDD100) jak i do bardziej zaawansowanych układów z pompą ciepła lub sufitem chłodzącym (RDF600, RDG160).

Mnogość rozwiązań technicznych zastosowanych w regulatorach temperatury Siemens, daje to nam szerokie pole manewru przy modernizacji istniejących układów, kiedy musimy wpiąć się w istniejący system, jak i nowo projektowanych aranżacjach.

Na szczególną uwagę zasługują funkcje energooszczędne (programy tygodniowe, funkcje adaptacyjne, nastawialne parametry pracy, wejścia wielofunkcyjne) mające na celu ochronę środowiska, zdrowia jak i naszych finansów.

 Wszystkie produkty automatyki Siemens spełniają wszelkie normy środowiskowe i ekologiczne co przekłada się na zadowolenie nawet najbardziej wybrednego klienta.