Regulatory do węzłów ciepłowniczych

RMH760 Siemens

Regulator grzewczy RMH760 Siemens

•Modułowy regulator grzewczy, przeznaczony do budynków dużych i średniej wielkości, wyposażonych we własne źródła ciepła lub podłączonych do sieci ciepłowniczej. Może być stosowany jak regulator obiegu grzewczego i/lub jako regulator pierwotny, regulator instalacji kotłowej oraz regulator c.w.u.

•41 zaprogramowanych typów instalacji

•Obsługa regulatora za pomocą menu z panela operatorskiego (do zabudowy bezpośredniej lub zewnętrznej)

•Magistrala Konnex usprawniająca obsługęregulatora i przetwarzanie informacji


RVD120 Siemens

Regulator ciepłowniczy RVD120 Siemens

do jednego obiegu grzewczego i c.w.u.

Jednofunkcyjny regulator ciepłowniczy do stosowania w instalacjach i węzłach ciepłowniczych, z możliwością komunikacji poprzez magistralę Modus.

Przeznaczony do jednego obiegu grzewczego i c.w.u. w układach przepływowych lub zasobnikowych. 3 zaprogramowanych typów instalacji. Napięcie zasilania 230 V AC.


RVD140 Siemens

Regulator ciepłowniczy RVD140 Siemens

do jednego obiegu grzewczego i c.w.u.

Wielofunkcyjny regulator ciepłowniczy do stosowania w instalacjach i węzłach ciepłowniczych, z możliwością komunikacji poprzez magistralę Modus.

Przeznaczony do jednego obiegu grzewczego i c.w.u. w układach przepływowych lub zasobnikowych. 8 zaprogramowanych typów instalacji. Napięcie zasilania 230 V AC.


RVD250 Siemens

Regulator ciepłowniczy RVD250 Siemens

dla jednego obiegu grzewczego i c.w.u., z funkcją komunikacji

Wielofunkcyjny regulator ciepłowniczy do stosowania w instalacjach i węzłach ciepłowniczych, z możliwością komunikacji poprzez magistralę LPB i M-bus.

Przeznaczony dla jednego obiegu grzewczego i c.w.u. w układach przepływowych lub zasobnikowych. 28 zaprogramowanych typów instalacji. Napięcie zasilania 230 V AC.


RVD260 Siemens

Regulator ciepłowniczy RVD260 Siemens

dla dwóch obiegów grzewczych i c.w.u., z funkcją komunikacji

Wielofunkcyjny regulator Siemens ciepłowniczy do stosowania w instalacjach i węzłach ciepłowniczych, z możliwością komunikacji poprzez magistralę LPB i M-bus. Przeznaczony dla dwóch obiegów grzewczych i c.w.u. w układach przepływowych lub zasobnikowych. 14 zaprogramowanych typów instalacji. Napięcie zasilania 230 V AC